Joj bas mi je drago da ste se javili, al taman sad pred ljetovanje 🙂
zali sam poslala poruku za kavu u bilbau, tania Vitoria je blizu ! nekad znam otic ! ti u Bilbao ?
Evo da se svi vidimo bilo bi divno !
ja sam tu tjedan pa onda kuci na godisnji.
Pozdrav !